Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 06.03.2012, 16:25
Flamaster
Cytat:
Polacy inaczej identyfukują się z klubem. Powinni być solidną podstawą drużyny. Musi być jakiś trzon, ktory będzie gryzł trawę za ten zespół i jednocześnie zmobilizuje zagranicznych zawodników. Jeśli nie ma takiego Sobola, Głowackiego, czy innego Baszcza, to nie ma kto ryknąć na stranierichi, którzy po nieudanym zagraniu się uśmiechną i pomyślą: "Kurde, zapomniałem sprawdzić, czy doszedł przelew z klubu".
Absolutnie nie mozna sie zgodzic z tym stwierdzeniem. Karabachu, kogos z Gruzji, i Levadii nie pamietasz?