Flamaster
Cytat:
|
Polacy inaczej identyfukują się z klubem. Powinni być solidną podstawą drużyny. Musi być jakiś trzon, ktory będzie gryzł trawę za ten zespół i jednocześnie zmobilizuje zagranicznych zawodników. Jeśli nie ma takiego Sobola, Głowackiego, czy innego Baszcza, to nie ma kto ryknąć na stranierichi, którzy po nieudanym zagraniu się uśmiechną i pomyślą: "Kurde, zapomniałem sprawdzić, czy doszedł przelew z klubu".
|
Absolutnie nie mozna sie zgodzic z tym stwierdzeniem. Karabachu, kogos z Gruzji, i Levadii nie pamietasz?