westersyl
Cytat:
|
Kiedy zaczęła się rozmowa o Lewandowskim zaoponował Smuda: „Chcę Frankowskiego, nie tego ze Znicza"
|
Ciii, nie pisz tak. Przeciesz wszyscy wiedza ze Lewandowskiego odkryl Franek

I Stilica. I ze mial oferte z Bundesligi. I ze wogole, to super trener, no.
------------------------------------------------------------------------------------
Zamiana Bednarza za Stana to jest cofniecie klubu w rozwoju. Wogole, w tym klubie nic sie kupy nie trzyma, a raczej... tylko kupy sie trzyma. Na jesien 2010 obieramy nowa strategia- "zachod". Po roku, jak to w Wisle Cupialowej, zwrot o 180 stopni... I tak w kolko. Nie dziwie sie ze Cupial nie zainwestowal w szkolenie. To wymaga stalej i
konsekwentnej pracy i strategii przez przynajmniej kilka lat (zanim pojawia sie pierwsze efekty).
U nas to poprostu niemozliwe. Raz idziemy w lewo, by zaraz isc w prawo, w efekcie... stoimi w miejscu...
Tu nigdy nie ma jednego obranego kierunku. Naprawde, ale ja nie rozumiem tych co to sie smieja z Wojciechowskiego i Polonii. Tak jakby u nas bylo profesjonalnie...