Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 06.03.2012, 16:12
westersyl
Cytat:
Kiedy zaczęła się rozmowa o Lewandowskim zaoponował Smuda: „Chcę Frankowskiego, nie tego ze Znicza"
Ciii, nie pisz tak. Przeciesz wszyscy wiedza ze Lewandowskiego odkryl Franek I Stilica. I ze mial oferte z Bundesligi. I ze wogole, to super trener, no.

------------------------------------------------------------------------------------
Zamiana Bednarza za Stana to jest cofniecie klubu w rozwoju. Wogole, w tym klubie nic sie kupy nie trzyma, a raczej... tylko kupy sie trzyma. Na jesien 2010 obieramy nowa strategia- "zachod". Po roku, jak to w Wisle Cupialowej, zwrot o 180 stopni... I tak w kolko. Nie dziwie sie ze Cupial nie zainwestowal w szkolenie. To wymaga stalej i konsekwentnej pracy i strategii przez przynajmniej kilka lat (zanim pojawia sie pierwsze efekty).
U nas to poprostu niemozliwe. Raz idziemy w lewo, by zaraz isc w prawo, w efekcie... stoimi w miejscu... Tu nigdy nie ma jednego obranego kierunku. Naprawde, ale ja nie rozumiem tych co to sie smieja z Wojciechowskiego i Polonii. Tak jakby u nas bylo profesjonalnie...
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 06.03.2012 o godz. 16:21.