Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12468
Stary 06.03.2012, 15:18
Tak czy siak kadrę budować od nowa w lecie i tak trzeba.
Paljic,Jirsak,Lamey won ,do tego nie wiadomo czy wykupimy Diaza i Nuneza. Biton raczej odpada za ta kase,do tego dochodzi watpliwy powrot Sobola ,który już młodszy nie bedzie.

Tylko lepiej to zrobic ze Stanem niz gamoniem Bednarzem,oby tym razem Fakt pozostał Faktem.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując