|
Tak czy siak kadrę budować od nowa w lecie i tak trzeba.
Paljic,Jirsak,Lamey won ,do tego nie wiadomo czy wykupimy Diaza i Nuneza. Biton raczej odpada za ta kase,do tego dochodzi watpliwy powrot Sobola ,który już młodszy nie bedzie.
Tylko lepiej to zrobic ze Stanem niz gamoniem Bednarzem,oby tym razem Fakt pozostał Faktem.
|