szprotson napisał(a):

oj wester
Co musiał zrobić Bednarz by Robert u nas grał ?
-Zabić Brożka najlepszego strzelca druzyny, króla strzelców ligi...
|
Nikt nigdy nie potwierdził tego że Lewandowski nie wylądował u nas bo przestraszył się rywalizacji z Pawłem.
Wisła miała wtedy dużo argumentów... walka o LM, ogólna euforia wokół klub. Uargumentować Lewandowskiemu trzeba było to wszystko jeszcze $. Czego łysy nie zrobił i wygadał bzdury, że Lewandowski, chciał tyle co Paweł. Raz, że tyle nie chciał, dwa gdyba mu ktoś tyle dał to przecież nikt by nie żałował. Trzeba był tylko rozpoznać w nim dobrego zawodnika.