killzone napisał(a):

A w groclinie nie zmienia sie nic
|
Ale ten człowiek jest popier*olony! Dziwię się, że Zieliński tam wytrzymuje. Trener nie głupi, a daje sobie narzucać takie decyzje. Gdyby za takie rzeczy odsuwać piłkarzy od drużyn, to Vrdoljak za to co zrobił jesienią w Poznaniu, kiedy nie trafił z 3 metrów do bramki i Kirm za pudła nie powąchaliby już murawy w swoich klubach. Ten klub nigdy nie osiągnie sukcesu jak Wojciechowski będzie jego właścicielem. Nie wierzę w to.