Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19182
Stary 06.03.2012, 15:03
killzone napisał(a):Wyświetl post
A w groclinie nie zmienia sie nic
Ale ten człowiek jest popier*olony! Dziwię się, że Zieliński tam wytrzymuje. Trener nie głupi, a daje sobie narzucać takie decyzje. Gdyby za takie rzeczy odsuwać piłkarzy od drużyn, to Vrdoljak za to co zrobił jesienią w Poznaniu, kiedy nie trafił z 3 metrów do bramki i Kirm za pudła nie powąchaliby już murawy w swoich klubach. Ten klub nigdy nie osiągnie sukcesu jak Wojciechowski będzie jego właścicielem. Nie wierzę w to.
Odpowiedz cytując