Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19181
Stary 06.03.2012, 14:36
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że efekt miotły nie zadziała, i już w piątek parchaci zaliczą 100 porażkę w lidze w ciągu ostatnich 8 sezonów (od ich awansu do ekstraklasy).
Dla porównania, Wisła zaliczyła w tym samym czasie 36 porażek
Twój post skłonił mnie do zajrzenia do takiej tabeli. Szokujące jest to, że.... Cracovia jest jednym z najdłużej aktualnie grających klubów w ekstraklasie.

U nas praktycznie nie ma ekip jak w normalnych ligach, które osiągnęłyby pewną stabilizację na najwyższym poziomie - dajmy na to 20-30 lat.

Spada praktycznie każdy. Czyli prawie każdy klub żyje z dnia na dzień, bez żadnego planu rozwoju. I koniec końców po max 5-6 latach i tak spada.

Nie muszę dodawać co to znaczy w najbliższej przyszłości wobec takich klubów jak Korona, Widzew, Ruch, Lechia, Górnik, Bełchatów. Wszystko drużyny niby bezpieczne (może poza Lechią), a i tak za 2-3 lata się wszystko zawali.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując