Szpen napisał(a):

|
nie podawaj tej propagandy gościa ze skoku na forum, bo większych oszustów niż oni to dawno nasze Polskie oczy nie widziały. Może chcesz pobronić prezesika tej instytucji co zgarnia 6 mln rocznie (500k miesiecznie)?
|
Jak oszust to dawaj go do prokuratury .Na co czekasz jeśli masz takie informację? Rozumiem że prezesi Pekao S.A,BRE, Deutsche Bank,Santandera którzy zgarniaja podobne kwoty nie przeszkadzają?
Gość od największej propagandy na tym forum zarzuca innych propagandę.Kwadratura koła....