Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro
Offline
#
25178
06.03.2012, 14:06
Jestem zielony w tym temacie, potrzebuje do auta typowe duperela (jakąś linka od tylniej półki etc), planuje na szrot zajrzeć, na jakiej zasadzie są opłaty?
www.viagrasansordonnancefr.com viagra femme france rapide
siekierski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siekierski
Znajdź inne posty napisane przez siekierski