Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19178
Stary 06.03.2012, 13:22
Cytat:
Daniel Sikorski już więcej w Polonii nie zagra. To ostateczna decyzja, zdania nie zmienię - mówi na łamach "Super Expressu" właściciel Polonii, Józef Wojciechowski.

- Ten zawodnik nie ma już u mnie czego szukać - wyjaśnił. - Trener Jacek Zieliński może spać spokojnie, ale powinien dokonać roszad w składzie, Ci, którzy zawiedli muszą mieć świadomość, że nie są niezastąpieni - dodał.

W ostatniej kolejce Polonia przegrała z PGE GKS Bełchatów (1:2), a Sikorski nie trafił do pustej bramki z około metra. Po dwóch porażkach z rzędu Czarne Koszule znacznie utrudniły sobie sytuację w walce o tytuł.
A w groclinie nie zmienia sie nic
Ostatnio edytowane przez killzone : 06.03.2012 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując