Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Joseff1906
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8042
Stary 06.03.2012, 13:03
No i widac kto procz nas nie ma czarne pedaly parchaci i żabole grono iscie wyborowe by nie powiedziec elitarne.Gratulacje dla zarzadu brawo oby tak dalej.
Odpowiedz cytując