Szpen napisał(a):

|
tłumacze Ci tyle razy, jednak nie dociera. Przestań patrzeć przez pryzmat teraźniejszości, tylko spójrz w przyszłość. Za 30 lat, praca dla kobiet w wieku 60 lat będzie możliwa bez żadnych problemów.
|

Nastał przełomowy dzień w historii forum, a może i całego internetu. Objawił nam się nowy prorok, prawdziwy prekognita, który oczami swojej ignorancji widzi rzeczywistość, która będzie naszym udziałem za 30 lat. Kiedy to 60 letnie kobiety będą jak nastoletnie sarenki.

Praca nie będzie im sprawiać żadnych problemów. To cudowna wiadomość biorąc pod uwagę że zgodnie z tendencjami za 20 lat co trzeci Polak będzie chory na cukrzycę. A co czwarty umrze na raka.
Szpeniu, ty tak sam z siebie? Bo aż ciężko uwierzyć
