allon napisał(a):

|
taaa.... Taka amatorska ,że wielu zawodników z tych lig bez problemu sprawdza się Eredivisie czy Serie A
|
W bardzo młodym wieku wyjechali z kraju i szkolono ich już za granicą. Na słowenii szkolenie jest beznadziejne a gwiazdy tej ligi są w niczym lepsze od Kirma.