Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12462
Stary 06.03.2012, 11:43
allon napisał(a):Wyświetl post
taaa.... Taka amatorska ,że wielu zawodników z tych lig bez problemu sprawdza się Eredivisie czy Serie A
W bardzo młodym wieku wyjechali z kraju i szkolono ich już za granicą. Na słowenii szkolenie jest beznadziejne a gwiazdy tej ligi są w niczym lepsze od Kirma.
..
Odpowiedz cytując