|
Byłaby to równie trafny ruch jak powrót Kasperczaka czy Basałaja. Cupiał się zapętla w tych swoich decyzjach ,naiwnie wraca do rozwiązań które się kiedyś nie sprawdziły. Na jakiej podstawie uważa, że teraz będzie inaczej ?
Tak jak kiedyś pisałem klub z tym właścicielem już do przodu nie pójdzie. Wisła nawet jak przypadkiem trafi na dobrych pracowników to i tak Cupiał przez swoją niecierpliwość, nieznajomość tematu prędzej czy później to rozpieprzy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.03.2012 o godz. 11:37.
. .
|