Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15992
Stary 06.03.2012, 11:01
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Udajesz głupiego? Oczywiście że teraz jak ktoś wcześniej umrze to traci kasę . Tylko teraz jest o 7 lat większe prawdopodobieństwo że kobieta tą kase straci .Zrozumiał "tawarisz" czy dalej nie łapiesz?
Mało tego. Teraz kobiecie osiągającej 60 lat wypłacana zostaje emerytura. PO wydłużeniu do 67 lat, między 60 a 67 rokiem zycia dostanie figę z makiem od państwa jeśli np. zostanie zwolniona z pracy bo pracodawca stwierdzi, że jest za stara albo w wyniku stanu zdrowia (bardzo prawdopodobne) nie będzie zdolna wykonywać pracy. Zostanie jej razem z kobietami w jej wieku szperanie po śmietnikach.

POza tym bardzo ważna sprawa. W krajach UE składki wypracowane przez emeryta, który właśnie zmarł są dziedziczne i przechodzą na członka rodziny. W Polsce członek rodziny dostaje od państwa kopa w d..ę i figę z makiem.

I to wszystko w ramach hasła "Aby żyło się lepiej. Wszystkim".