michu-k napisał(a):

|
Czy to początek wielkiej, polskiej Wisły?
|
milosz napisał(a):

|
Taaa ... polskiej, Bednarz sprowadził min. Jrsaka w cenie Melikosna, paskudne plotki , gdyby tak sie stało to byłby milowy krok wstecz.
|
lazy napisał(a):

|
Bez urazy ale między Bednarzem a Valckx'em jest przepaść.
|
tomasz_19 napisał(a):

|
Chcesz budować wielką Wisłę z Bednarzem? Come on!
|
Arked napisał(a):

|
Co masz na myśli i jak sobie to wyobrażasz? Jeśli wielka polska Wisła ma polegać na zastępowaniu cudzoziemców gorszymi fachowcami i zawodnikami z Polski to ja podziękuję. No chyba, że chodzi po prostu o polską Wisłę bez przymiotnika "wielka".
|
Oczywiście w powyższym przypadku przymiotniki "wielka" i "polska" należy rozumieć jako sarkazm.