Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 06.03.2012, 10:48
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Czy to początek wielkiej, polskiej Wisły?
milosz napisał(a):Wyświetl post
Taaa ... polskiej, Bednarz sprowadził min. Jrsaka w cenie Melikosna, paskudne plotki , gdyby tak sie stało to byłby milowy krok wstecz.
lazy napisał(a):Wyświetl post
Bez urazy ale między Bednarzem a Valckx'em jest przepaść.
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Chcesz budować wielką Wisłę z Bednarzem? Come on!
Arked napisał(a):Wyświetl post
Co masz na myśli i jak sobie to wyobrażasz? Jeśli wielka polska Wisła ma polegać na zastępowaniu cudzoziemców gorszymi fachowcami i zawodnikami z Polski to ja podziękuję. No chyba, że chodzi po prostu o polską Wisłę bez przymiotnika "wielka".
Oczywiście w powyższym przypadku przymiotniki "wielka" i "polska" należy rozumieć jako sarkazm.