Temat
:
Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
378
06.03.2012, 10:43
SKWK to jeszcze pochwali, wystosowujac list dziekczynny do Cupiała.
W koncu bedziemy miec przeciez polska Wisle, slaba, pszasna, i bez przyszlosci ale bedą Polacy!
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys