Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 06.03.2012, 10:35
A tak sie cieszyłem ,że temat"Gdybym był Bednarzem " odejdzie do lamusa. Swoją drogą Maciej Żurawski na pewno nie był by gorszym dyrektorem sportowym niz ta łysa pała.