sportnh napisał(a):

"Fakt" i wszystko jasne
Wszyscy dobrze wiemy że Stan musi zostać. Ale co z tego? Cupiał i tak zdecyduje swoje i wątpię że mamy na to jakikolwiek wpływ... To jest prawdziwy fachowiec jakich mało w Wiśle... Niestety wydaje się że era tych którzy przyszli z Basałajem kończy się. Maaskanta już nie ma a Boguś będzie chciał się pozbyć i prezesa i dyrektora sportowego.
Jeśli to co pisze Fakt jest prawdą (choć średnio wierzę tej "gazecie") to kolejny raz przekonujemy się że Cupiał nie buduje Wisły długoterminowej tylko na raz... Przykre ale prawdziwe...