AYALA napisał(a):

poza Marcelo to Bednarzowi raczej sie transfery nie udawały (Jirsak,Łobo,Jop,Beto,Kirm)-jaki z nich pożytek-ŻADEN.Te Valckxa były zdecydowanie lepsze(Iliev,Melikson,Biton)
No ale Bednarz pewnie będzie pracował za 25% tego co zarabia Stan.
|
Może to poltka?
Ale jesli już Bednarza oceniać to na + można zapisać
Marcelo
Junior Diaz
Ewidentne minusy
Jirsak
Łobo
Gracze średni
Kirm
Alvarez
Beto to jak Branco Stana. Jedna runda więc nie demonizawałbym. Natomiast co do naszego dyrektora sportowego - jak zawsze - brak kasy który determinuje całe działanie. Bez względu kto by był - Stan czy Bednarz.