Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20524
Stary 06.03.2012, 10:02
Nowy filmik pokazujący strefę Vip. Nie orientuje się ktoś ile biletów średnio sprzedaje się na tę trybunę?
http://www.youtube.com/watch?v=NH4E4...feFAAAAAAAAAAA

W grudniu Basałaj mówił, że wynajęto około 50% skyboxów- nie wiecie jak jest teraz?


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując