|
Byc moze takie pytanie już padało ale jak się trochę cieplej zrobi stanę przed takim problemem.
Mam karnet na C a chciałbym córke wziąśc na, rzecz jasna, sektor rodzinny, czy jest mozliwe abym kupił dublujacy się z karnetem bilet na inny sektor?
Edit: Dzięki. To faktycznie "stanę przed takim problemem".
Ostatnio edytowane przez Kaan : 06.03.2012 o godz. 11:20.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|