LanceTS napisał(a):

|
To chyba działa tak, ze kupujesz bilet na rodzinny i możesz (ale nie musisz) wziąc ze sobą dziecko. Dlatego mama wezmie, tata nie albo na odwrót.
|
możesz I MUSISZ wziąć ze sobą dziecko na rodzinny. na jednego opiekuna maks. dwoje dzieci do 13. r. ż., ale też na jedno dziecko do 13. r.ż. MAKSYMALNIE DWOJE opiekunów.
http://wislalive.pl/biletysektor_rodzinny/