Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
doodi
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8039
Stary 06.03.2012, 09:06
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
To chyba działa tak, ze kupujesz bilet na rodzinny i możesz (ale nie musisz) wziąc ze sobą dziecko. Dlatego mama wezmie, tata nie albo na odwrót.
możesz I MUSISZ wziąć ze sobą dziecko na rodzinny. na jednego opiekuna maks. dwoje dzieci do 13. r. ż., ale też na jedno dziecko do 13. r.ż. MAKSYMALNIE DWOJE opiekunów. http://wislalive.pl/biletysektor_rodzinny/
Odpowiedz cytując