Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12457
Stary 06.03.2012, 08:58
marian paździoch napisał(a):Wyświetl post
Może Stasiu ma go w swoim notesie ?
Stasia notes mozna już spalic, bo Bednarz będzie najprawdopodobniej teraz decydował o transferach.

szkoda tego Toma z Litexu, teraz gra w Turcji i raczej poza naszym zasięgiem.Przydałby sie teraz na prawe skrzydło ,jak Małemu siadł Windows w głowie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.03.2012 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując