marian paździoch napisał(a):

Może Stasiu ma go w swoim notesie ?
|
Stasia notes mozna już spalic, bo Bednarz będzie najprawdopodobniej teraz decydował o transferach.
szkoda tego Toma z Litexu, teraz gra w Turcji i raczej poza naszym zasięgiem.Przydałby sie teraz na prawe skrzydło ,jak Małemu siadł Windows w głowie