Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17759
Stary 06.03.2012, 07:01
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Teraz to ty się błaźnisz


Oni niech lepiej zajmą się swoim przypadkiem tj. Radovicem i Maciusiem.

Przecież im tylko zależy żeby sklucić wszystko ze wszystkimi w szeregach Wisły. Im to na rękę, a legła będzie miała łatwiej.
Wyciąganie Wiślackich wniosków, na podstawie doniesień warszawskiej hołoty uważam za co najmniej niedorzeczne!
Tak a pisząc w dobrym tonie o Wiśle, chcą uświadomic legionistą, że są chujowi i powinni się poprawic.
Odpowiedz cytując