Dariook napisał(a):

Teraz to ty się błaźnisz
Oni niech lepiej zajmą się swoim przypadkiem tj. Radovicem i Maciusiem.
Przecież im tylko zależy żeby sklucić wszystko ze wszystkimi w szeregach Wisły. Im to na rękę, a legła będzie miała łatwiej.
Wyciąganie Wiślackich wniosków, na podstawie doniesień warszawskiej hołoty uważam za co najmniej niedorzeczne!
|
Tak a pisząc w dobrym tonie o Wiśle, chcą uświadomic legionistą, że są chujowi i powinni się poprawic.