Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19175
Stary 06.03.2012, 01:27
To w tego dziada chyba grali na pół boiska. Zabawne tłumaczenie, celowo niszczyli murawę, gdyż obawiali się otwartej konfrontacji z Legią? Woleli siłową potyczkę na kiepskiej trawie, bojąc się przewagi technicznej warszawiaków?
Raczej wina leży po stronie nasłonecznienia, albo celowo była troszkę podniszczona by nie pozwolić sportingowi grać tak, jakby chciał.
Odpowiedz cytując