Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17757
Stary 06.03.2012, 00:50
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
A pieprzysz. Wlasnie oni jeżdżą równo, ale po wszystkich. Po Legii, Lechu... A akurat bardziej wierze weszlo, niż skompromitowanemu SKWK broniącego Patryczka śmiesznymi argumentami... Ile razy SKWK się zbłaźniło? Szkoda pisać..
Teraz to ty się błaźnisz


Oni niech lepiej zajmą się swoim przypadkiem tj. Radovicem i Maciusiem.

Przecież im tylko zależy żeby sklucić wszystko ze wszystkimi w szeregach Wisły. Im to na rękę, a legła będzie miała łatwiej.
Wyciąganie Wiślackich wniosków, na podstawie doniesień warszawskiej hołoty uważam za co najmniej niedorzeczne!
Odpowiedz cytując