StelmiOriginal napisał(a):

|
A pieprzysz. Wlasnie oni jeżdżą równo, ale po wszystkich. Po Legii, Lechu... A akurat bardziej wierze weszlo, niż skompromitowanemu SKWK broniącego Patryczka śmiesznymi argumentami... Ile razy SKWK się zbłaźniło? Szkoda pisać..
|
Teraz to ty się błaźnisz
Oni niech lepiej zajmą się swoim przypadkiem tj. Radovicem i Maciusiem.
Przecież im tylko zależy żeby sklucić wszystko ze wszystkimi w szeregach Wisły. Im to na rękę, a legła będzie miała łatwiej.
Wyciąganie Wiślackich wniosków, na podstawie doniesień warszawskiej hołoty uważam za co najmniej niedorzeczne!