Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8037
Stary 06.03.2012, 00:07
wierny napisał(a):Wyświetl post
Na sektor rodzinny mama też może iść
Czyli rodzice + dziecko ? Myslałem, że na jedno dziecko przypada tylko jeden opiekun, ale jesli jest tak jak piszesz czyli rodzice i dziecko to spoko.

Dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz cytując