Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
8037
06.03.2012, 00:07
wierny
napisał(a):
Na sektor rodzinny mama też może iść
Czyli rodzice + dziecko ? Myslałem, że na jedno dziecko przypada tylko jeden opiekun, ale jesli jest tak jak piszesz czyli rodzice i dziecko to spoko.
Dzięki za odpowiedz.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki