Joseff1906 napisał(a):

Co to mowic z biletami jest chujnia syf kila i mogila rzeczaczka i hemoroidy.Z tego co wiem nawet taki ŁKS ma internetowa sprzedaż biletow a jak od niego jestesmy w czymś gorsi to jest juz bardzo żle.Dla osob takich jak ja mieszkajacych daleko bylaby ona zbawieniem. Zaluje ze przy zakupie biletu na Standard nie kupilem karnetu-teraz nikt nie kupi mi biletu na C(musi miec moja karte z tego co wiem). A nie jade 300km po to by obejrzec sobie w spokoju mecz-moge to zrobic przed TV jade po to by dopingiem niesc swa ukochana druzyne do zwyciestwa...
PS:czy poza C gdzies jest prowadzony jakis doping czy raczej odpowiadaja tylko
|
Poświęciłem trochę minut ,żeby z ciekawości sprawdzić kto ma sprzedaż biletów (niektórzy również karnetów) on-line w naszej ekstraklasie i bardzo się zdziwiłem na plus bo wygląda to tak:
1 .Śląsk TAK
2.Polonia NIE
3.Legia TAK
4.Ruch TAK
5.Lech TAK
7.Podbeskidzie TAK
8.Widzew TAK
9.Korona TAK
10.Jagiellonia TAK
11.Górnik NIE
12.GKS Bełchatów TAK
13.Lechia TAK
14.Cracovia (chyba) NIE
15.ŁKS TAK
16.Zagłębie TAK
oprócz nas nie mają tylko 3 kluby ! Co na to Basałaj ? hahaha