Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8033
Stary 05.03.2012, 22:34
Takie pytanie mam.
Czy dziecko może isc na sektor rodzinny z dwoma opiekunami ( Tata, Mama) czy nie ma takiej opcji ?

Bo jesli nie to troszke dziwnie. Sektor rodzinny a Jesli jest tylko jedno małe dziecko to tylko jeden rodzic może isc na rodzinny, a drugi musi na inny sektor.
Prosze o szybką odpowiedz jak to z tym jest
Odpowiedz cytując