Takie pytanie mam.
Czy dziecko może isc na sektor rodzinny z dwoma opiekunami ( Tata, Mama) czy nie ma takiej opcji ?
Bo jesli nie to troszke dziwnie. Sektor rodzinny a Jesli jest tylko jedno małe dziecko to tylko jeden rodzic może isc na rodzinny, a drugi musi na inny sektor.
Prosze o szybką odpowiedz jak to z tym jest
