rafkur napisał(a):

Chyba jednak coś zjarał przed tą wypowiedzią jeżeli faktycznie tak mówił
|
Może i coś zjarał, jeśli już - to beze mnie
A tak całkiem serio - pełna wypowiedź:
"Problemy z murawą na płycie głównej stadionu Legii rozpoczęły się tak naprawdę jesienią - wszystko przez chorobę korzeni traw, która bardzo zniszczyła murawę przy Łazienkowskiej. Swoje potem dołożyła także zima i wysokie mrozy. Może nie trwały one bardzo długo, ale niskie temperatury były uciążliwe.
Na dodatek Sporting Lizbona trenował akurat w miejscach gdzie trawa była najbardziej delikatna - tam ustawiali sobie grę w "dziada". Jednak teraz mamy dwa tygodnie przerwy, ustaliliśmy już ze sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu, że przez ten czas nie będzie żadnych treningów na boisku głównym. Przeprowadzimy szereg zabiegów i renowację płyty. Przyszła wiosna i aura także nam pomoże.
Także na meczu z Polonią murawa Legii będzie w dwa razy lepszym stanie niż podczas spotkania z ŁKS-em - mówi (...) odpowiedzialny za konserwację boisk Tomasz Strzyga."