Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19174
Stary 05.03.2012, 22:29
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednak coś zjarał przed tą wypowiedzią jeżeli faktycznie tak mówił
Może i coś zjarał, jeśli już - to beze mnie

A tak całkiem serio - pełna wypowiedź:
"Problemy z murawą na płycie głównej stadionu Legii rozpoczęły się tak naprawdę jesienią - wszystko przez chorobę korzeni traw, która bardzo zniszczyła murawę przy Łazienkowskiej. Swoje potem dołożyła także zima i wysokie mrozy. Może nie trwały one bardzo długo, ale niskie temperatury były uciążliwe. Na dodatek Sporting Lizbona trenował akurat w miejscach gdzie trawa była najbardziej delikatna - tam ustawiali sobie grę w "dziada". Jednak teraz mamy dwa tygodnie przerwy, ustaliliśmy już ze sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu, że przez ten czas nie będzie żadnych treningów na boisku głównym. Przeprowadzimy szereg zabiegów i renowację płyty. Przyszła wiosna i aura także nam pomoże. Także na meczu z Polonią murawa Legii będzie w dwa razy lepszym stanie niż podczas spotkania z ŁKS-em - mówi (...) odpowiedzialny za konserwację boisk Tomasz Strzyga."
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując