Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7038
Stary 05.03.2012, 22:11
Raz, że potencjał obu graczy zupełnie inny (zarówno czysto piłkarski, jak i mentalny), a dwa to... czy ktoś myślał, że temat powrotu Kuby do Wisły naprawdę istniał? Trochę powagi, to jest jeden z najgroźniejszych piłkarzy mistrza Niemiec i to nie od ostatnich dwóch miesięcy. Nikt w Dortmundzie nie jest dyletantem, takiego piłkarza nie oddaje się tylko dlatego, że zagrali kilka słabszych meczów.
Odpowiedz cytując