Co to mowic z biletami jest chujnia syf kila i mogila rzeczaczka i hemoroidy.Z tego co wiem nawet taki ŁKS ma internetowa sprzedaż biletow a jak od niego jestesmy w czymś gorsi to jest juz bardzo żle.Dla osob takich jak ja mieszkajacych daleko bylaby ona zbawieniem. Zaluje ze przy zakupie biletu na Standard nie kupilem karnetu-teraz nikt nie kupi mi biletu na C(musi miec moja karte z tego co wiem). A nie jade 300km po to by obejrzec sobie w spokoju mecz-moge to zrobic przed TV jade po to by dopingiem niesc swa ukochana druzyne do zwyciestwa...
PS:czy poza C gdzies jest prowadzony jakis doping czy raczej odpowiadaja tylko
