Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 05.03.2012, 21:37
MCX napisał(a):Wyświetl post
Niewykluczone, ale warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie to Traore z Lechii pokazał "fucka" i też dostał tylko karę pieniężną. W obu przypadkach argumentowano to w ten sam sposób - nie można w 100% stwierdzić, czy obraźliwy gest skierowany był w stronę sędziego czy trybun.
a to nie jest tak, że jak piłkarz pokazuje coś w stronę kibiców , to czerwona kartka ?


MCX napisał(a):Wyświetl post
Zachowania Rudnevsa nie zauważył ani arbiter główny, ani liniowy. W przeciwnym wypadku kartka na pewno by była, a tak musiała się zebrać Komisja Ligi.
ja to rozumiem... tylko że dla mnie powinna to być normalnie kara w postaci zawieszenia , a nie jakieś śmieszne 4 tys
Ostatnio edytowane przez Luu... : 05.03.2012 o godz. 21:49.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując