kreseq napisał(a):

|
PS: Urban w Cracovii? Nie, to chyba zly pomysl. Najblizsze 3 kolejki u gory tabeli jak i na dole to bedzie cos naprawde ciekawego.
|
Paradoksalnie spadek Cracovii może wyjść tylko na dobre. Bez gruntownej przebudowy przede wszystkim składu, a w dalszej kolejności sztabu szkoleniowego i praktycznie całego pionu sportowego ta drużyna zawsze będzie w tej lidze kompromitująco wegetować, co najwyżej cudem unikać spadku.