Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19173
Stary 05.03.2012, 21:24
kreseq napisał(a):Wyświetl post
PS: Urban w Cracovii? Nie, to chyba zly pomysl. Najblizsze 3 kolejki u gory tabeli jak i na dole to bedzie cos naprawde ciekawego.
Paradoksalnie spadek Cracovii może wyjść tylko na dobre. Bez gruntownej przebudowy przede wszystkim składu, a w dalszej kolejności sztabu szkoleniowego i praktycznie całego pionu sportowego ta drużyna zawsze będzie w tej lidze kompromitująco wegetować, co najwyżej cudem unikać spadku.
Odpowiedz cytując