mihaq napisał(a):

|
Tylko w gruncie rzeczy co to za różnica w czyją stronę ten gest był kierowany?
|
Taka różnica że sędzia jest święty, a kibice no cóż... Chyba widać jaka jest opinia społeczna na nasz temat, przecież z meczu bez noża w plecach wrócić to cud
