Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15985
Stary 05.03.2012, 20:15
Drozd napisał(a):Wyświetl post
... że zacytuję klasyka , lepiej być moherem niż tuska frajerem.

Szpenio, aż dziw że dyspozytor nie był pijany. Pewnie go słabo zbadali. Całe szczęście już jest w psychiatryku.

Na czym polegał ten błąd? Pociągi jechały na siebie a ktoś wiedząc o tym popijał kawę?
nie.. przecież tory były krzywe i jeden pociąg na tej krzywiźnie przeskoczył przypadkowo na drugi tor... Drozd czy Ty siebie kiedykolwiek czytasz?

Teraz co sugerujesz, że w tej katastrofie nie zawinił człowiek, który posłał pociąg złym torem, a zły stan lokomotywy, wagonów?

Ujawnij lepiej swoje imię i nazwisko i miejsce na liście PiS'u to oddam na Ciebie głos w następnych wyborach - należy Ci się, za tą walkę od paru lat "za wolną Polskę"...