Lysy napisał(a):

|
Weszło nie jest wiarygodnym źródłem. W ich interesie jest sianie fermentu w zespole Wisły.
|
Lol masz fantazję, z tego co zauważyłem jak kto zasługuje na jazdę to z nim jadą. Często gęsto gnoili Legię, Lecha, Polonię, Real, Inter i w ogóle wszystkie znane zespoły. Jeszcze dodaj, że piszą na zlecenie żydów
