Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1697
Stary 05.03.2012, 19:32
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Może mu to w twarz powiesz? Poza tym, wierzenie wszystkiemu co przeczytasz na piłkarskim "pudelku, to "lekka" naiwność .
weszło piłkarskim pudelkiem ? hmm wiem, że niektórzy nie są przychylni temu portalowi bo potrafią napisać coś złego przeciwko Wiśle, ale robią to też w przypadku każdej innej drużyny, jak jest powodu to sobie jadą po wszystkich. Jak trzeba pochwalić to też pochwalą, piłkarskim pudelkiem można nazwać babola, ale nie weszło.
Odpowiedz cytując