A co on takiego pokazał przez ostatni rok? Jest drewniany jak Kirm i znudzony grą w Polsce. Do tego wolny jak wóz z węglem. Po zakończeniu sezonu pewnie wyląduje w 2. Bundeslidze.
Zawodnik, na którego koniecznie trzeba "zapolować" to Celeban ze Śląska - na prawą obronę będzie jak znalazł. Solidny, ograny w Ekstraklasie, Polak, pewnie po EURO dostanie w końcu szansę w kadrze.