Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12449
Stary 05.03.2012, 19:22
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
a może Stilica podpiszemy Kontrakt na 5 lat i byłoby super za darmo w miejsce Garguły i spokojnie możemy grać naszym 451
A co on takiego pokazał przez ostatni rok? Jest drewniany jak Kirm i znudzony grą w Polsce. Do tego wolny jak wóz z węglem. Po zakończeniu sezonu pewnie wyląduje w 2. Bundeslidze.

Zawodnik, na którego koniecznie trzeba "zapolować" to Celeban ze Śląska - na prawą obronę będzie jak znalazł. Solidny, ograny w Ekstraklasie, Polak, pewnie po EURO dostanie w końcu szansę w kadrze.
Odpowiedz cytując