Turniej Miast w temacie "kto pierwszy będzie miał stadion, czyja trawa będzie zieleńsza i bardziej trawiasta" właściwie się skończył, czas zatem przenieść rywalizację na nowy poziom: "które miasto najwięcej zainwestuje w rozwój futbolu klubów zagranicznych"
