saklak1906 napisał(a):

|
A na mnie 3 pkt Probierza, i co z tych klepek i posiadania 70/30 jak dostalismy po dupie od Koronty u siebie
|
To że przez 70% czasu byliśmy Spokojni o tyły. Umiejętność utrzymania się przy piłce to warunek osiągnięcia jako takiego poziomu. Bez tego to nie liga, a okręgówka. Wiadomo,że są mecze kiedy styl się nie liczy, ale na dłuższą metę nic tak nie ugramy.