Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
56
05.03.2012, 17:41
mobik88
napisał(a):
Witam,
Chciałbym powiedzieć że w obecnej formie Lecha było by porażką nie zdobycie 3 punktów na Reymonta. Musimy ten mecz wygrać.
Ktoś wie z pewnego źródła czy Maor Melikson trenuje z drużyną i będzie gotowy na mecz z Lechem?
P.S. Styl drużyny Moskala i posiadanie piłki przez Wisłę na razie zrobił na mnie większe wrażenie niż
styl gry drużyny Probierza
.
Styl drużyny Wisły
po 2 treningach
z trenerem Probierzem....
-Nie mam więcej pytań......
La Furia Dell' Est
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do La Furia Dell' Est
Znajdź inne posty napisane przez La Furia Dell' Est