Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 05.03.2012, 17:41
mobik88 napisał(a):Wyświetl post
Witam,

Chciałbym powiedzieć że w obecnej formie Lecha było by porażką nie zdobycie 3 punktów na Reymonta. Musimy ten mecz wygrać.

Ktoś wie z pewnego źródła czy Maor Melikson trenuje z drużyną i będzie gotowy na mecz z Lechem?

P.S. Styl drużyny Moskala i posiadanie piłki przez Wisłę na razie zrobił na mnie większe wrażenie niż styl gry drużyny Probierza.
Styl drużyny Wisły po 2 treningach z trenerem Probierzem....-Nie mam więcej pytań......
Odpowiedz cytując