Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7035
Stary 05.03.2012, 17:16
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Na dokładkę Kuba został "najlepszym Błaszczykowskim w historii"
i pomyśleć, że w zimie Błaszczykowski jedną nogą był w Wiśle, no ale wtedy był też Małecki i nikt o zdrowych zmysłach nie chciał dwóch prawoskrzydłowych o podobnym potencjale, a teraz.. Błaszczu by się przydał, oj przydał..
Odpowiedz cytując