jerry.lii.lewis napisał(a):

i pomyśleć, że w zimie Błaszczykowski jedną nogą był w Wiśle, no ale wtedy był też Małecki i nikt o zdrowych zmysłach nie chciał dwóch prawoskrzydłowych o podobnym potencjale, a teraz.. Błaszczu by się przydał, oj przydał..