domin_czyzyny napisał(a):

tak, udzielił krótkiego wywiadu po zwolnieniu. Był rozgoryczony, ale powiedział, że nie miał argumentu w rozmowach z zarządem, bo argumentami są wyniki. Od tamtej pory milczy.
do postu powyżej: nie prowadzę już dyskusji na ten temat - zgodnie z prośbą KOMINKA.
|
Szkoda że milczy. Chętnie bym poznał jego zdanie na ten temat. Może potrzebuje KM więcej czasu.