Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1691
Stary 05.03.2012, 17:01
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
tak, udzielił krótkiego wywiadu po zwolnieniu. Był rozgoryczony, ale powiedział, że nie miał argumentu w rozmowach z zarządem, bo argumentami są wyniki. Od tamtej pory milczy.

do postu powyżej: nie prowadzę już dyskusji na ten temat - zgodnie z prośbą KOMINKA.
Szkoda że milczy. Chętnie bym poznał jego zdanie na ten temat. Może potrzebuje KM więcej czasu.
Odpowiedz cytując