Dariook napisał(a):

|
Czy Moskal się wypowiedział po zwolnieniu?
|
tak, udzielił krótkiego wywiadu po zwolnieniu. Był rozgoryczony, ale powiedział, że nie miał argumentu w rozmowach z zarządem, bo argumentami są wyniki. Od tamtej pory milczy.
do postu powyżej: nie prowadzę już dyskusji na ten temat - zgodnie z prośbą KOMINKA. Więc jeśli możesz uszanować prośbę KOMINKA, to też skasuj swój post.
do postu Dariooka poniżej: Myślę, że wiele więcej nie powie - nie chce sobie spalić mostów, zresztą chyba teraz odpoczywa.