Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 05.03.2012, 16:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Czy Moskal się wypowiedział po zwolnieniu?
tak, udzielił krótkiego wywiadu po zwolnieniu. Był rozgoryczony, ale powiedział, że nie miał argumentu w rozmowach z zarządem, bo argumentami są wyniki. Od tamtej pory milczy.

do postu powyżej: nie prowadzę już dyskusji na ten temat - zgodnie z prośbą KOMINKA. Więc jeśli możesz uszanować prośbę KOMINKA, to też skasuj swój post.

do postu Dariooka poniżej: Myślę, że wiele więcej nie powie - nie chce sobie spalić mostów, zresztą chyba teraz odpoczywa.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2012 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując