Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 05.03.2012, 15:49
Tarann napisał(a):Wyświetl post

Pozatym chciałbym zobaczyć jak warknie do Probierza.
warknąłby i tydzień później Probierza nie byłoby już w Wiśle! Patryk jest Bogiem, ikoną i legendą tego klubu i myślę, że takich Probierzy zjada na śniadanie!
Odpowiedz cytując