Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15977
Stary 05.03.2012, 15:30
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Szpenio a odpowiedzieć na poprzednie posty to nie łaska ? Chodzi np. o kompilację obietnic Rudego i efektów jego pracy czy pytanie co się dzieje z kasą odkładana przez kobiety które umra pomiędzy 60 a 67 rokiem zycia (po reformie) . To już drugi raz tak unikasz odpowiedzi. Jak cie ktoś zgasi merytorycznie to znikasz na parę dni żeby nagle wyskoczyć do jakiegoś posta.

co jak co ale u Ciebie merytoryki praktycznie nie uświadczysz ...
a dzis jak ktos umrze przed emeryturą to co sie z kasą dzieje? co to w ogóle za pytanie?
kompilacja obietnic? wiekszość nie zrobiona - nie będę usprawiedliwiał bo nie ma po co. Ja tu jestem rycerz walczący o trzeźwe myślenie, bo jak widzę Twoje posty czy Drozda przez których przemawia zawiść, frustracja i roszczenia to sie we mnie budzi duch zbawienia trzeźwego myślenia.

Cytat:
Katastrofa pociągów. Dyżurny ruchu ze Starzyn usłyszy zarzuty

Więcej... http://czestochowa.gazeta.pl/czestoc...#ixzz1oFjxtVy6
Tuska, wina Tuska!