Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 05.03.2012, 15:22
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Przekonywanie o dużej przydatności piłkarskiej Małeckiego do zespołu traktować można co najwyżej jako kiepski żart. Dawał ostatnio drużynie jeszcze mniej niż Kirm, choć to wcale nie było łatwe.

A ja zmieniłem zdanie co do Małeckiego i się tego nie wstydzę. A zmieniłem tylko ze względu na Probierza.

Bo co to za kara dla naszej gwiazdy siedzieć w domu/knajpie i kasować 30 tyś. za nic czekając na webstera.

Na miejscu Probierza postarałbym się ( po rozmowie z Basałajem i drużyną ) o przywrócenie Małego. A potem pierwszy mecz ława, drugi ława trzeci 89 min na boisko. Jak mu korona nie spadnie z głowy to w następnym od 75 min i ocenić czy grał dobrze zespołowo? Jak tak- następne pół godziny w meczu, jak nie ława, ława, 89 min i tak do bólu.

Pozatym chciałbym zobaczyć jak warknie do Probierza.
Ostatnio edytowane przez Tarann : 05.03.2012 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując