Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15973
Stary 05.03.2012, 14:20
A Leszka Kaczyńskiego to już nie pamiętasz? ten to bił rekordy w ogłaszaniu żałób narodowych. Najlepiej mieć krótką pamięć i obrażać Prezydenta na którego się nie głosowało.

Sprawa druga, Premier jak i Prezydent muszą być obecni w takich miejscach (tak jest na całym świecie!), sama ich obecność działa psychologicznie na ofiary tych tragedii, nie czują się oni zapomniani itp.

Jesteś przykładem takiego człowieka, że gdyby Premier i Prezydent nie przybyli, nie ogłosili żałoby to pierwszy byś najeżdżał na nich, że mają wyjebane na Polaków i ich tragedie..

zatem zamilcz.