|
A Leszka Kaczyńskiego to już nie pamiętasz? ten to bił rekordy w ogłaszaniu żałób narodowych. Najlepiej mieć krótką pamięć i obrażać Prezydenta na którego się nie głosowało.
Sprawa druga, Premier jak i Prezydent muszą być obecni w takich miejscach (tak jest na całym świecie!), sama ich obecność działa psychologicznie na ofiary tych tragedii, nie czują się oni zapomniani itp.
Jesteś przykładem takiego człowieka, że gdyby Premier i Prezydent nie przybyli, nie ogłosili żałoby to pierwszy byś najeżdżał na nich, że mają wyjebane na Polaków i ich tragedie..
zatem zamilcz.
|