Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15971
Stary 05.03.2012, 14:03
Skoro już zmuszony jestem czytać tego .... bo go ktoś zawsze zacytuje, to zapytam. A który rząd wcześniej miał 5 lat możliwości przeprowadzenie restrukturyzacji koleji i który rząd wcześniej miał takie środki do realizacji tych inwestycji jakie ma obecny (by -> środki na infrastrukturę z UE)

Ten rząd za co się nie weźmie to wszystko sp....li!! Lepiej dać urzędasom astronomiczne premie za nieterminową realizację projektów niż przeznaczyć te pieniądze infrastrukturę kolejową. A odpowiedzialności zero, odpowiedzialnym u Nas to może być cieć za nie odśnieżenie chodnika, bądź maszynista vel drużnik natomiast urzędas za nic nie jest odpowiedzialny.
Rząd PR-u, nieudacznictwa i totalnego braku odpowiedzialności.